CMS website, domeinen en hosting
Voor Edwin Wiebrands van Slagerij Wiebrands uit Bellingwolde, een begrip in de regio Oost-Groningen met heerlijke ambachtelijke vleesproducten zoals de Groningse Metworst, hebben wij een nieuwe website mogen bouwen via HWCMS, ons eigen Content Management System. De website is eenvoudig, snel, goed te optimaliseren en vooral gemakkelijk te bewerken voor onze klant.
Uiteraard hebben we ook de webhosting, domeinregistratie, SSL-beveiliging en alle andere zaken mogen regelen zoals Google Mijn Bedrijf, Analytics, Search Console enz.
Meer informatie op: https://www.slagerijwiebrands.nl/
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.
Schrijf in je voor onze nieuwsbrief:
19 maart 2025 - Iedere ondernemer kent het probleem: een inbox vol spam, phishing-mails en ongewenste reclame. Niet alleen vervelend, maar ook een gevaar voor je bedrijf. Een verkeerde klik kan leiden tot virussen,... lees verder »
16 maart 2025 - Veel ondernemers investeren in een website`of webshop, maar vergeten de drie belangrijkste pijlers: snelheid, veiligheid en vindbaarheid. Een website die langzaam laadt, onvindbaar is in Google of... lees verder »